Informācija
 Rīta un vakara lūgšanas
 Svētdarbības

Aptaujas
Vai zināji, ka Kungs Jēzus Kristus ir atdevis savu dzīvību arī par taviem grēkiem?
Gribu par to uzzināt
  rezultāti »
Meklēšana

lapas: 1-10  11-20 21-22

Ar prieku informējam un aicinām Jūs uz mūsu pirmo tiešsaistes konferenci "Gribu dzīvot", kas notiks š.g. 3. jūnijā plkst. 10.00-14.00.
Šī brīža nestabilajā situācijā un drošības - dzīvības sargāšanas - apsvērumu dēļ sākotnēji klātienē paredzēto konferenci pārceļam uz tiešsaistes konferenču platformu Zoom.
Mēs, Diakonija, uzskatām par savu misiju iestāties par dzīvību visā cilvēka dzīves garumā - no iesākuma līdz cilvēka mūža pēdējam brīdim. Vēlamies informēt sabiedrību par dzīvību un tās svarīgumu, it īpaši uzrunājot to jomu speciālistus un pārstāvjus, kuri savā ikdienā sastopas ar cilvēkiem, visbiežāk grūtu un smagu izvēļu priekšā, un ar cilvēkiem, kuri sniedz atbalstu un padomu. Konference ir atvērta katram interesentam, ar iepriekšēju reģistrāciju.
Šo Dzīvības ciklu iesāksim ar cilvēka dzīves pašu sākumu, runājot par cilvēka rašanos, vecāku izvēli, abortu un galu galā: izvēli Par Dzīvību. Konference sastāv no divām lekcijām un cilvēku pieredzes stāstiem. Īsumā par lecijām:
Aiga Rotberga, ginekologs-dzemdību speciālists, klīnikas "Ģimenes sirds" vadītāja
Lekcija “Cilvēka dzīvība” Par cilvēka dzīvības rašanos, attīstības fāzēm, bērna piedzimšanu un par sievietes pēcdzemdību perioda fizioloģiju.
Kristīne un Edgars Maži, psihoterapeite un mācītājs
Lekcija “Aborts kā gribēts vai negribēts zaudējums: teoloģiskie un psiholoģiskie aspekti” Kristiešu vidū ir populārs viedoklis par abortu kā kaut ko nepareizu. Dažādas kristiešu organizācijas pasaulē organizē protesta akcijas pie slimnīcām, kur tiek veikti aborti. Aiz katra aborta stāsta ir kādu cilvēku dzīve. Cik pamatoti ir abortu uzskatīt kā viennozīmīgi sliktu vai labu? Vai un kādas sekas tas varētu atstāt cilvēku un sabiedrības dzīvē? Kā uz to paraudzīties no Bibliskā un psiholoģiskā viedokļa?
Būs iespēja lektoriem uzdot jautājumus un paredzēta arī īsa pauze.
Lai piedalītos konferencē, līdz 2. jūnija plkst. 10.00 reģistrējieties, aizpildot anketu: https://ej.uz/konferencegribudzivot
Lai pieslēgtos konferencei platformā Zoom, Jums tiks izsūtīta īsa pamācība kā to izdarīt un dienu iepriekš, 2. jūnijā uz Jūsu e-pastu tiks izsūtīta saite caur kuru Jūs varēsiet pievienoties konferencei 3. jūnijā no plkst. 9.45.
Jautājumu gadījumā, sazinieties ar mums rakstot uz gribudzivot@diakonija.lv

Šo sestdien, 30.maijā, plkst. 18.00, katram savā draudzē, baznīcā vai mājā aizdedzinot sveci, “Baznīcu nakts” rīkotāji aicina skatīties notikuma tiešraidi savās viedierīcēs, sekojot “Baznīcu nakts” kontam vietnē Facebook. Svinīgā “Baznīcu nakts” atklāšanas tiešraide sāksies pulksten 18.00 no Siguldas Jēzus sirds Romas katoļu baznīcas.

Atklāšana tiks translēta arī reģionālajā televīzijā Re:TV

Vakara gaitā tiešraides būs redzamas arī no citiem dievnamiem. Vakars veltīts, lai sagaidītu kristīgās baznīcas svētkus Vasarsvētkus, piedalītos lūgšanā par Latviju, Eiropu un pasauli.

Lai arī ierastā “Baznīcu nakts” norise klātienē šogad nav iespējama saistībā ar ārkārtējo situāciju valstī, ikviens ir mīļi ielūgts sestdienas vakarā sekot notikumam attālināti – sava datora, telefona vai planšetes ekrānā, lietojot tēmturi #BaznīcuNakts2020

lasīt tālak »

‍Kristus mīļotie Madonas draudzes locekļi, ņemot vērā šī brīža apstākļus un „Par ārkārtas situācijas izsludināšanu” aktuālajiem ierobežojumiem valstī, kas attiecas uz reliģisko organizāciju darbību, vēlos informēt, ka Lazdonas ev.lut. baznīcas durvis būs atvērtas ceturtdienās plkst. 18.45 - 20.30 un svētdienās plkst. 11.45 - 14.00, ievērojot visus nepieciešamos drošības pasākumus.

Atgādinu, ka atbilstoši š.g. 30. marta skaidrojumam, dievkalpojuma noturēšana, ko veic garīgais personāls savu pienākumu ietvaros, bet nepulcina uz to draudzi, nav uzskatāma par reliģisko darbību, kas veicama pulcējoties, proti, par organizēto pasākumu minētā rīkojuma 4.5. apakšpunkta izpratnē. Tādējādi, šādos gadījumos reliģiskās darbības veikšanas vietā vienlaikus var atrasties tāds personu skaits, kas nodrošina savstarpējās divu metru distances un citu noteikto sociālās (fiziskās) distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumu ievērošanu.

Vēršu uzmanību, ka vēl joprojām ikviens ir aicināts īpaši izvērtēt riskus, pirms apmeklēt publiskas vietas un organizētus pasākumus, t.sk. dievnamus.

Šis ir informatīvs materiāls un nav uzskatāms par pulcēšanās uzaicinājumu.

Kristus mīlestībā –
Jūsu draudzes mācītājs Rolands Pētersons

Dziesmas: 513., 142., 517.

Dziesmas: 130., 128., 540.

Dziesmas: 336., 132., 131.

lapas: 1-10  11-20 21-22

Rolands Pētersons