Pasākumu kalendārs
 Aktualitātes
 Informācija
 Mācības
 Draudzes Vēstis
 Svētdienas skola
 Diakonija
 Vēsture
 Projekti
 Fotogalerija
 Baltā ūdensroze
 Ziedotājiem

   Aptaujas
Vai ticat, ka būs Dieva tiesa?
Gribu par to uzzināt vairāk
  rezultāti » 
Meklēšana

 
lapas: 1-10  11-18
 
           
 

Lazdonas baznīcu grezno izteiksmīgas ārdurvis – austrumu, tas ir, altāra pusē saglabājušās 19.gs. sākuma klasicisma ārdurvis ar autentiskiem dekoriem, slēdzenēm un virām. Lai saglābtu šo kultūrvēsturisko būvgaldniecības izstrādājumu, tika uzsākti durvju restaurēšanas darbi. Ārdurvju restaurācija bija aktuāla arī no funkcionālā viedokļa – durvīs bija izveidojušās spraugas, pa kurām iekštelpā nāca aukstums un mitrums. Būvinženieris E. Bukavs demontēja durvis un jau uzsāka špaktelējuma slāņu noņemšanu. Diemžēl tālākie durvju konstrukciju labojumi tiek apturēti nepietiekamā finansējuma dēļ. Draudze un ikviens uzrunātais ir aicināts ziedot, lai uzsākto novestu līdz galam un durvis, kas ved uz dievnamu, no jauna būtu atdarāmas!


 
 

                      
 
 
 

‍Š.g.19.maija svētdienā Lazdonas baznīcā, pēc piecu gadu "zvana balss" klusēšanas, tika ieskandināts baznīcas zvans, modinot cilvēkus no garīgā miega un aicinot uz dievkalpojumu.
Paldies meistariem par padarīto darbu!
Paldies draudzes cilvēkiem par ziedojumiem, lūgšanām un piedalīšanos projekta realizācijā.
Lazdonas baznīcas zvana skaņas vēsta: Ļaudis, neaizmirstiet Dievu!
                                                                                                      Santa Veipa

‍   
 
 

           
 

 
 

 lasīt tālak »
 
        
 

   Līdz ar skolēnu vasaras brīvlaika tuvošanos, Madonas apkārtnē tuvojas arī dažādi notikumi saistībā ar jauniešu aktivitātēm. Šajā vasarā ir plānoti dažādi pasākumi, kuros aicināsim piedalīties ne tikai draudžu jauniešus, bet arī citus draudzes locekļus, lai šie pasākumi varētu labi izdoties.

    Pirmais pasākums notiks jau 11. maijā. Tas būs slavēšanas un pielūgsmes vakars Madonas ev. lut. baznīcā. Sākums plkst.18:00 un aicināti ir ne tikai jaunieši, bet arī ikviena ģimene, un ikviens, kas vēlas kopīgi ar mums slavēt Dievu šajā vakarā. Mūsu iecere ir līdz 11.maijam atrast cilvēkus apkārtējās draudzēs, kas būtu gatavi dalīties ar kādu liecību saistībā ar piedošanas tēmu viņu dzīvē, jo par šī vakara lozungu esam izvēlējušies apustuļa Pāvila vārdus Efezas draudzei: „Piedodiet cits citam, kā arī Dievs Kristū jums ir piedevis!” Tādēļ, ja jūsu vai kāda cita jums zināma cilvēka dzīvē piedošanai ir bijusi ļoti svarīga loma, un jūs vēlaties ar to dalīties, tad lūgums pieteikties pie jūsu draudzes mācītāja, lai mēs varētu ar jums sazināties un labāk sagatavoties slavēšanas un pielūgsmes vakaram.

    Nākamais pasākums līdzīgi kā citus gadus noteikti būs laivu brauciens jauniešiem, bet par to informācija sekos vēlāk. Bet pats galvenais pasākums šajā vasarā noteikti būs „Misijas nedēļa Madonā”, kas notiks no 11. līdz 18. jūlijam. Tās ietvaros notiks dažādi pasākumi Madonā, kā arī Cesvainē un Lubānā. Uz šo misijas nedēļu ir pieteikušies braukt jau 8 jaunieši no Čehijas. Lai veiksmīgi noorganizētu šo lielo pasākumu, un varētu uzņemt šos jauniešus visas nedēļas garumā, mūsu draudžu cilvēki ir aicināti sniegt atbalstu iespēju robežās. Tā var būt finansiāla vai praktiska palīdzība (transports, reklāma, ēdināšana), vai, piemēram, palīdzība sagādāt pārtikas produktus. Ja jūsos ir vēlme palīdzēt šī pasākuma tapšanā un norisē, tad pieteikties var pie draudzes mācītāja, vai sazinoties ar jūsu draudzes jauniešu darba vadītāju, un mēs noteikti būsim pateicīgi par jūsu palīdzību un atbalstu.

Artūrs Dimitrijevs un Sintija Beitānet.22125766
 
 

             
 lasīt tālak »
 
            
 lasīt tālak »
lapas: 1-10  11-18
   Kontakti

Rolands Pētersons
draudzes mācītājs,
Madonas iecirkņa
‍ prāvesta vietas izpildītājs
tālr: 26785896
rolandpeterson@inbox.lv

Mācītāja pieņemšanas laiks-
ceturtdienās no plkst. 15.00,
iepriekš vienojoties pa telefonu


 
 
 Ērika Pomere
draudzes priekšniece
tālr: 25604071
erika.pomere@inbox.lv

Citi kontakti

   Saites


Laikraksts "Svētdienas Rīts" 
 
Pasākumi LELB

LELB svētdienas skola 


Copyright 2006; Created by MB Studija »