Informācija
 Rīta un vakara lūgšanas
 Svētdarbības

Aptaujas
Vai zināji, ka Kungs Jēzus Kristus ir atdevis savu dzīvību arī par taviem grēkiem?
Gribu par to uzzināt
  rezultāti »
Meklēšana

lapas: 1-10  11-20 21-25

No 25.-29. jūlijam Krimuldā un tās apkaimē notiks retrīts Krimuldas svētceļniekiem!

Tēma: Dot elpu dvēselei

Vadītājs: māc. Ingus Dāboliņš, evaņģ. Linda Straume, piedalās māc. Austris Rāviņš

Ievada dievkalpojums 25. jūlijā, plkst. 19.00 Krimuldas ev.-lut. baznīcā. Piesakies savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots. Pieteikšanās un tuvāka informācija pie Rudītes – 28801846. Dalības ziedojums organizatorisko izdevumu segšanai – 20 eur, iespējamas atlaides, jo divi vai vairāk cilvēku no ģimenes.

"Retrīts" –tā ir unikāla iespēja izveidot distanci no savas ikdienas, kas ļauj saskatīt, sadzirdēt un sajust citu realitāti... Realitāti, kurā nekur nav jāsteidzas, kurā var izbaudīt katru minūti, un sajust sevi visa notiekošā centrā.

Retrīta uzdevums ir radīt īpašu, piemērotu vidi tā dalībniekiem,-apcerei, klusumam, meditācijai, lūgšanām ...
Jēdziens ‘’retrīts’’ vai ‘’ritrīts’’ (no angļu val. ‘’retreat’), kas nozīmē ‘’nošķirties no sabiedrības’’, ‘’palikt vienatnē’’ ir iegājis apritē kā starptautisks termins laikam, kas tiek veltīts garīgai praksei.

Madonas pilsētas kapos 25.jūlijā / 13.00 Svētbrīdis (luterāņu, katoļu)

Lisaskalna kapos 1.augustā / 13.00 Svētbrīdis (luterāņu, katoļu)

lasīt tālak »

Šo sestdien, 30.maijā, plkst. 18.00, katram savā draudzē, baznīcā vai mājā aizdedzinot sveci, “Baznīcu nakts” rīkotāji aicina skatīties notikuma tiešraidi savās viedierīcēs, sekojot “Baznīcu nakts” kontam vietnē Facebook. Svinīgā “Baznīcu nakts” atklāšanas tiešraide sāksies pulksten 18.00 no Siguldas Jēzus sirds Romas katoļu baznīcas.

Atklāšana tiks translēta arī reģionālajā televīzijā Re:TV

Vakara gaitā tiešraides būs redzamas arī no citiem dievnamiem. Vakars veltīts, lai sagaidītu kristīgās baznīcas svētkus Vasarsvētkus, piedalītos lūgšanā par Latviju, Eiropu un pasauli.

Lai arī ierastā “Baznīcu nakts” norise klātienē šogad nav iespējama saistībā ar ārkārtējo situāciju valstī, ikviens ir mīļi ielūgts sestdienas vakarā sekot notikumam attālināti – sava datora, telefona vai planšetes ekrānā, lietojot tēmturi #BaznīcuNakts2020

lasīt tālak »

‍Kristus mīļotie Madonas draudzes locekļi, ņemot vērā šī brīža apstākļus un „Par ārkārtas situācijas izsludināšanu” aktuālajiem ierobežojumiem valstī, kas attiecas uz reliģisko organizāciju darbību, vēlos informēt, ka Lazdonas ev.lut. baznīcas durvis būs atvērtas ceturtdienās plkst. 18.45 - 20.30 un svētdienās plkst. 11.45 - 14.00, ievērojot visus nepieciešamos drošības pasākumus.

Atgādinu, ka atbilstoši š.g. 30. marta skaidrojumam, dievkalpojuma noturēšana, ko veic garīgais personāls savu pienākumu ietvaros, bet nepulcina uz to draudzi, nav uzskatāma par reliģisko darbību, kas veicama pulcējoties, proti, par organizēto pasākumu minētā rīkojuma 4.5. apakšpunkta izpratnē. Tādējādi, šādos gadījumos reliģiskās darbības veikšanas vietā vienlaikus var atrasties tāds personu skaits, kas nodrošina savstarpējās divu metru distances un citu noteikto sociālās (fiziskās) distancēšanās un epidemioloģiskās drošības pasākumu ievērošanu.

Vēršu uzmanību, ka vēl joprojām ikviens ir aicināts īpaši izvērtēt riskus, pirms apmeklēt publiskas vietas un organizētus pasākumus, t.sk. dievnamus.

Šis ir informatīvs materiāls un nav uzskatāms par pulcēšanās uzaicinājumu.

Kristus mīlestībā –
Jūsu draudzes mācītājs Rolands Pētersons

Dziesmas: 513., 142., 517.

Dziesmas: 130., 128., 540.

lapas: 1-10  11-20 21-25

Rolands Pētersons